>>> Katalog stron - lewer <<<

« Strona Główna / Dom i wnÄ™trze / Ogród

  Dodaj stronę  


Ogród i staw

Nasi pracownicy przygotowuj projekty i pomagaj przy wyborze odpowiednich artykuw, dla nawadniania ogrodw, a take zapewniaj wsparcie techniczne na kadym etapie realizacji inwestycji. Dajemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

szczegóły
link nie działa/spam?


Paliki do drzew

Proces krystalizacji w drzewie zachodzi po jego nasikniciu roztworami solnymi, dziki czemu impregnat nie bdzie potem wypukany przez wod. W razie obawy, czy drewno jest prawidowo zaimpregnowane, warto wyci z wntrza pala may kawaek i odda go do analizy. Zwykle stosowane w ogrodnictwie i sadownictwie s supy strugane o rozcigoci od 3 metrw do nawet 6 m. Procedury impregnowania wykorzystywane dotychczas zostay albo objte zakazem, albo nie okazay si cakowicie skuteczne.

szczegóły
link nie działa/spam?


Sadzonki jab³onek

W autoklawach wytwarza si nadcinienie okoo 10 barw w celu zwikszenia wnikania roztworu solnego do drewna. Dla celw sadowniczych produkuje si gwnie paliki i supki drewniane, ktre impregnuje si wedug klasy IV, co oznacza, e m3 drewna musi wchon co najmniej 8 kg czystego impregnatu. Przed zaoeniem sadu warto zbudowa rusztowanie z wysokich supw drewnianych cinieniowo impregnowanych.

szczegóły
link nie działa/spam?


Ogród

Troszczenie si o swj ogrd nie jest niczym atwym ? na pewno kady, kto chocia amatorsko zajmuje si ogrodnictwem zgodzi si z tym, e niezbdna jest tutaj naprawd znaczna wiedza. Z tego te powodu warto jest odwiedzi opisywane tutaj forum ogrodnicze, poniewa znajdziemy tutaj mnstwo przydatnych w zwizku z tym informacji. Co wane, caa wiedza ktra zostaa tu udostpniona jest przekazywana wycznie przez jego uytkownikw, mamy zatem pewno co do tego, e s to praktyczne i sprawdzone porady. Forum jest przeznaczone dla osb zarwno pocztkujcych jak i tych, ktrzy zajmuj si tym w peni zawodowo, dziki czemu waciwie kady mionik ogrodnictwa znajdzie tutaj wszystkie informacje, jakich tylko moe potrzebowa.

szczegóły
link nie działa/spam?


Szklarnie Vitro

Jestemy dystrybutorem rnych szklarni producentw europejskich. Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku i zajmuje si sprzeda wysokiej jakoci szklarni stalowych i aluminiowych z pokryciem szklanym lub wypenionych poliwglanem. Naszym klientom zapewniamy rwnie usugi montaowe na najwyszym poziomie, jestemy w stanie obuy najbardziej wymagajcego klienta.

szczegóły
link nie działa/spam?


Projektowanie ogrodów Olsztyn

Ogrody przydomowe Poznań. Jesteśmy firmą posiadającą w ofercie projekty zieleni. Proponujemy skarpę w ogrodzie, ogród naturalny, ogrody dworskie, ogród wiejski. Oferujemy galerię projektów ogrodów.

szczegóły
link nie działa/spam?


Sauny ogrodowe

W Świętnie zamówić można drewniane domki letniskowe oraz furtki. Domki oferowane są w pięciu postaciach. Firma Jana Tomysa proponuje również szeroki wybór mebli ogrodowych, dystrybuowanych pojedynczo i w kompletach.

szczegóły
link nie działa/spam?


Hunter

Firma w swojej ofercie ma każde potrzebne rzeczy do pracy, jaką jest budowa pól golfowych. Przedsiębiorstwo współpracuje z takimi firmami jak: Rain Brid, Hunter, John Debre Water Technologies. Przedsiębiorstwo prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione produkty.

szczegóły
link nie działa/spam?


Deska tarasowa

Fachowa Grupa Ecco tworzy wyjątkowe systemy tarasowe. Na ich wyjątkowość mają wpływ deski tarasowe. Szczegółowe wiadomości o propozycji, jak też o atutach, jakie ma deska WPC, odnaleźć jest możliwość tutaj.

szczegóły
link nie działa/spam?


Specjalistyczny Grow box

Sprzedajemy nawozy, folie, lampy HPS i mierniki, a także regulatory PH. Ponadto w naszym sklepie Klienci mogą zakupić różnorakie growboxy. Każdy nasz growbox ma nieprzemakalne dno oraz prześwity służące do wentylacji.

szczegóły
link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1421, Podkategorii: 1031

katalog qlWeb.info  &  katalog mPol
Google:    Mediapartners-Google:    Msn:    Yahoo:    DotBot: