>>> Katalog stron - lewer <<<

« Strona Główna / Medycyna / Medycyna niekonwencjonalna

  Dodaj stronę  


Membrasin i Ribesin- uroda i zdrowie w kapsuÂ?kach

Membrasin to olej rokitnikowy w kapsukach, Wchodzce w skad oleju rokitnikowego zwizki zapobiegaj powstawaniu uszkodze bony luzowej, przyczyniaj si do gojenia istniejcych ubytkw (wrzodw,naderek).Membrasin redukuje zmiany powstajce na skutek naturalnego procesu starzenia si naskrka

szczegóły
link nie działa/spam?


Grzybica

Na stronie znajdziesz przerne informacje dotyczce przewlekej choroby, jak jest grzybica. Grzybica jest cik do wyleczenia dolegliwoci, ktra czsto powraca. Dziki suplementom Calivita moesz raz na zawsze pozby si tej koszmarnej choroby i zapomnie o jej objawach.

szczegóły
link nie działa/spam?


Leczenie

Stosowana czsto u kobiet w okresie przekwitania lub w czasie poprzedzajcym go. Celem jest niszczenie komrek rakowych i agodzi skutki choroby. Leki to inaczej rodki farmakologiczne chemiczne substancje czynne wspierajce i regulujce prac organizmu. Wicej informacji na www.leczenie.waw.pl

szczegóły
link nie działa/spam?


Jonoforeza i nadmierne pocenie się rąk, nóg i pach

Jeżeli należysz do osobników, którym nadmierne pocenie się czyni z życia piekło, oferujemy Ci szybkie i trwałe rozwiązanie.

szczegóły
link nie działa/spam?


Rak płuc

Wyszukiwarka leków refundowanych czy też kalkulatory medyczne, to narzędzia, jakie przygotowano onkologom na Eonkologia.pl. Mogą one służyć wsparciem w trakcie skutecznego onkologicznego leczenia raka gruczołu krokowego, raka piersi lub też raka jelita grubego. Portal oferuje także możliwość nabycia publikacji medycznych, jak również przekazuje onkologom informacje o konferencjach medycznych. Eonkologia.pl to wyjątkowe miejsce w sieci dla każdego onkologa.

szczegóły
link nie działa/spam?


Odwyk

Ośrodek odwykowy. Jesteśmy prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień. Mamy do zaoferowania leczenie odwykowe oraz detoks. Oferujemy kompleksowe badania lekarskie i dyskrecję.

szczegóły
link nie działa/spam?


Gastroenterologia

Medyczny serwis online egastroenterologia.pl to wyspecjalizowana baza informacji z domeny gastrologia. Zapraszamy specjalistów gastrologów czy personel służby zdrowia.

szczegóły
link nie działa/spam?


Gabinet masażu Poznań

Oferta AR-FIZ Masaż Poznań zawiera masaże sportowe i dużo odmiennych. Eksperci z AR-FIZ Fizjoterapia Poznań trudnią się kinesiotapingiem i udostępniają treningi indywidualne.

szczegóły
link nie działa/spam?


Metoda Tomatisa

Kiedy masz kłopoty z jąkaniem się - odwiedź pomorskie Centrum i wybierz się na trening słuchowy. Sprawdź całą przygotowaną ofertę - EEG Biofeedback skutecznie usprawni Twoją zdolność skupienia się. Centrumpomorskie.pl - gorąco zapraszamy!

szczegóły
link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Wpisów: 1421, Podkategorii: 1031

katalog qlWeb.info  &  katalog mPol
Google:    Mediapartners-Google:    Msn:    Yahoo:    DotBot: